Павло Ільницький

Павло Ільницький
Павло Ільницький

Музикант, співак, театрознавець та актор, відкритий до пошуку свого мистецького "я" через різні творчі форми та жанри. Навчався у Львові (Львівська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької: спеціальність – фортепіано (педагог - Мойсяк. Ю. І., флейта (педагог – Левкович І. А.), Львівській лінгвістичній гімназії), Даримі (Англія): школи Св. Йосифа, "Невіллс Кросс" та Берліні (Німеччина):  Державна інтернаціональна школа ім. Нелсона Мандели.

З 2009 року студент Львівського національного університету ім. Івана Франка (спеціальність – "театрознавство"), а також aрхіваріус та актор Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса.

Творчість

Музичну діяльність Павло Ільницький активно веде як учасник рок гуртів "Sample Rate" та "S.O.S.", сесійний гітарист та консультант із звукозапису на студії звукозапису "U!P Records", соліст джазової програми у Hotel Nobilis, Gloria Jeans Coffee's та музичного клубу "Культ".

Він є учасником Міжнародного молодіжного фестивалю "Balkan Youth Festival 2012" (Сандаскі, Болгарія), Музичного фестивалю "Euro-2012", Музичного конкурсу "Голос Країни 2013" (Київ, Україна) та ін.

Інструментальну партію творів стилю фаду почав вивчати та виконувати у 2012 році у співпраці з Ольгою Покиданець (Коломиєць) та Ярославом Гамалем.