Присяжний переклад на польську у Львові

Мовний Центр Вишинських "Portuñol" здійснює присяжний переклад на польську мову у Львові. Переклад документів, які потрібні для використання на території Польщі, особливо, освітніх документів для продовження навчання в польських ВУЗ-ах, а також для укладення шлюбу та здійснення професійної діяльності в Польщі, виконані присяжним перекладачем польської мови не потребують додаткового засвідчення і є достатніми для подачі у відповідні установи.

Вартість присяжного перекладу на польську у Львові

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка про несудимість, довідка з місця проживання тощо) - 350 грн.
  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 300 грн. за 1100 символів з пробілами.
  • Освітні документи (атестат + додаток) - 690 грн.
  • Освітні документи (диплом + додаток) - від 700 грн.
  • Термін виконання - 2-3 робочих дні.

Чи потрібен апостиль для Польщі

Варто пам'ятати, що незважаючи на ст. 15 Договору між Україною і Республікою Польща про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах про визнання документів:

1. Документи, які підготував або засвідчив відповідний орган однієї з Договірних Сторін, скріплені гербовою печаткою і підписом уповноваженої особи, мають силу документа на території іншої Договірної Сторони без потреби будь-якого іншого засвідчення. Це стосується також копій і перекладів документів, які засвідчені відповідним органом.
2. Документи, які на території однієї з Договірних Сторін визнаються офіційними, вважаються такими ж на території іншої Договірної Сторони.

Навчальні заклади Польщі, особливо державної форми власності, вимагають від українських абітурієнтів апостильовані документи про отриману освіту.

Тому окрім, власне, перекладу на польську мову присяжним перекладачем польської мови, ми можемо запропонувати послуги з апостилювання атестатів, дипломів та відповідних додатків для Польщі.

Довідайтеся детальніше:

Легалізація (апостилювання) документів для Польщі

Витребування документів на території України для Польщі

Рекомендуємо