Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Переклад на польську мову
у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді
присяжним перекладачем польської мови

Пропонуємо послуги з перекладу на польську мову присяжним перекладачем польської мови в Україні всіх видів документів, які потрібні для використання на території Польщі, особливо, освітніх документів для продовження навчання в польських ВУЗ-ах, а також для укладення шлюбу та здійснення професійної діяльності в Польщі.

Вартість перекладу на польську мову присяжним перекладачем польської мови становить:

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка про несудимість, довідка з місця проживання тощо) - 310 грн.

  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 280 грн. за 1100 символів з пробілами.

  • Освітні документи (атестат + додаток) - 620 грн.

  • Освітні документи (диплом + додаток) - від 620 грн.

  • Термін виконання - 2-3 робочих дні.

Варто пам'ятати, що незважаючи на ст. 15 Договору між Україною і Республікою Польща про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах про Визнання документів, без попереднього апостилювання, навчальні заклади Польщі, особливо державної форми власності, вимагають від українських абітурієнтів апостильовані документи про отриману освіту. Тому окрім, власне, перекладу на польську мову присяжним перекладачем польської мови, ми можемо запропонувати послуги з апостилювання атестатів, дипломів та відповідних додатків для Польщі. Довідайтеся детальше:

<< мапа сайту >>