Переклад на португальську мову в Португалії

В Португалії, для подання клопотання щодо отримання громадянства, виготовлення посвідки на проживання, а іноді і для реєстрації шлюбу та інших офіційних процедур, вимагається переклад відповідних документів на португальську мову. Вже довший час, португальці вимагають, щоб переклад був зроблений в Португалії, або мав засвідчення посольства України (для реєстрації шлюбу, іноді проходять і українські переклади з т.зв. подвійним апостилем). Крім витребування та легалізації оригіналів документів в Україні, Мовний Центр Вишинських "Portuñol" пропонує переклад на португальську мову в Португалії.

Вартість перекладу на португальську мову + засвідчення нотаріусом:

  • Стандартні документи видані органами РАЦС (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть) та місцевими органами влади і органами МВС (довідка з місця проживання, довідка про несудимість) - 40 Євро.
  • Нестандартні документи (додатки до дипломів, судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - 45 Євро.
  • Нотаріально засвідчена копія оригіналу документу нотаріусом в Португалії (наприклад апостильованого свідоцтва про народження, коли власник бажає щоб оригінал залишився, а до перекладу була підшита копія) - 20 Євро.
  • Термін виконання і доставка перекладів оюумовлюються додатково.

Додаткові послуги:

Рекомендуємо