Документи для отримання візи в Португалію

Увага! Інформація в стані оновлення.

Дуже часто нас запитують які саме документи для отримання візи в Португалію потрібно перекладати на португальську мову. І хоча надавати таку інформацію є прерогативою і правом Консульського Відділу Посольства Португалії в Києві, ми вирішили розмістити повну офіційно доступну інформацію щодо даного питання. Відразу зауважимо, що ми слідкуємо за всіма змінами та доповненнями, але не можемо взяти на себе повну відповідальність за зміни та доповнення, які вносяться Консульським відділом, тому інформація на нашому сайті носить лише консультативний характер. Крім того, Посольство завжди залишає за собою право вимагати при потребі додаткові документи в тому чи іншому конкретному випадку.

Обов'язково варто пам'ятати, що всі документи українського походження (на українській мові) які Ви подаєте в Посольство Португалії повинні бути перекладені на португальську мову та завірені нотаріально!

Переклад для отримання португальської візи

Переклад всіх необхідних документів для отримання візи в Посольстві Португалії Ви можете замовити у нас! Також сприяємо у виготовленні довідки про несудимість (відсутність судимості) тощо.

Типи віз

Посилання на офіційне першоджерелоджерело Консульського відділу Посольства Португалії, дата публікації 27 серпня 2010 року.

Рекомендуємо