Партнерські посилання
Вивчення
				іспанської мови онлайн - українською
Іспанська мова - це просто! Мовний Центр Вишинських

Документи, які потрібні
для отримання візи в Португалію

Дуже часто нас запитують які саме документи потрібно перекладати на португальську мову для отримання того чи іншого типу візи. І хоча надавати таку інформацію є прерогативою і правом Консульського Відділу Посольства Португалії в Києві, ми вирішили розмістити повну офіційно доступну інформацію щодо даного питання. Відразу зауважимо, що ми слідкуємо за всіма змінами та доповненнями, але не можемо взяти на себе повну відповідальність за зміни та доповнення, які вносяться Консульським відділом, тому інформація на нашому сайті носить лише консультативний характер. Крім того, Посольство завжди залишає за собою право вимагати при потребі додаткові документи в тому чи іншому конкретному випадку.

Обов'язково варто пам'ятати, що всі документи українського походження (на українській мові) які Ви подаєте в Посольство Португалії повинні бути перекладені на португальську мову та завірені нотаріально!

Переклад всіх необхідних документів для отримання візи в Посольстві Португалії Ви можете замовити у нас! Також сприяємо у виготовленні довідки про несудимість (відсутність судимості) та допоможемо Вам заповнити анкету.

Для отримання детальнішої інформації, які саме документи потрібно підготувати, виберіть із запропонованого списку, тип візи, який потрібен саме Вам:

Зразок анкети для отримання португальської візи:
португальською мовою (формат: pdf в rar., розмір - 71.2 KБ)
португальською та українською мовами (формат: pdf в rar., розмір - 133 KБ)

Посилання на офіційне першоджерелоджерело Консульського відділу Посольства Португалії, дата публікації 27 серпня 2010 року.

<< мапа сайту >>