Апостиль та легалізація документів в м. Рівне

Важливо! Актуальність даної інформації варто уточнювати.

Для мешканців міста Рівне та Рівненської області, ми пропонуємо унікальну можливість скористатися послугами нашого Центу за ціною нижчою навіть від номіналу та ще й без умови передоплати, яка характерна для інших міст.

Така пропозиція можлива лише тому, що в місті Рівне функціонує наш віртуальний офіс. Недоліки такої системи - певна недовіра, яку ми терпеливо долаємо і завжди кажемо, що "вовка боятися - в ліс не ходити",  а переваги - це дешевші послуги та більш гнучкі можливості, насамперед для замовника.

Зрештою, вибирати Вам, чи шукати фірму з офісом в центрі міста і з казковими цінами, поїхати в Львів чи Київ і заплатити за ідентичні послуги дорожче та з передоплатою, чи зателефонувати нам, і в зручному місці та в час, який Вам підходить, передати документи нашому представникові в Рівненській області.

Ми можемо запропонувати більше, ніж просто якісні послуги за помірну ціну, ми просто живемо поруч і завжди ближче на крок до Вас від інших.

Так звана "Рівненська пропозиція" дуже проста: вартість послуг становитить мінус 10 % від номінальної вартості послуги та повна відсутність передоплати.

Контактні телефони в Рівному

097-246-02-03, 095-602-61-62, 093-713-9-718.

Інші послуги в м. Рівне:

Рекомендуємо