Як і де вивчити португальську мову?

Зайве сумніватися у важливості португальської мови в світі, і якщо Ви натрапили на цю статтю, очевидно Вам потрібно вивчити португальську мову. Або ж покращити, чи навіть, можливо, вдосконалити вже існуючий рівень знань, не важливо, чи то він початковий, середній чи високий. А якщо Ви обмежені в часі, і зробити це потрібно терміново або в дуже стислі терміни, перші два питання які постають перед Вами є приблизно наступними:

Яким чином і де саме вивчити португальську мову?

Коли постає питання про опанування португальської мови, то вирішення можна знайти кількома шляхами:

Найлегшим, найпростішим і найоптимальнішим варіантом буде:

Зателефонувати або написати нам, і в залежності від Ваших потреб і можливостей (фінансових, часових, тощо) ми підберемо для Вас максимально ідеальний варіант. Наш педагогічний досвід та методичні можливості дозволяють впевнено гарантувати, що Ви отримаєте потрібний Вам результат. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного і з впевненістю стверджуємо, що вивчити португальську мову під силу як дітям, учням та студентам, так і дорослим, не залежно від віку та професії. Ми пропонуємо приватні уроки португальської мови в зручний для Вас час. Є можливість вивчення португальської мови через Skype, що дасть Вам змогу вчитися, не виходячи з власної оселі. Вивчати португальську можна також відвідуючи групові чи індивідуальні заняття, курси з вивчення португальської у міні-групах (за наявності формування груп). Працюємо також з бразильським варіантом португальської мови, тобто якщо Вам потрібна португальська мова Бразилії, у нас Ви отримаєте кваліфіковані уроки за помірною ціною.

Якщо такий варіант Вам не підходить, Ви можете:

  • Звернутися до знайомих, родичів, щоб підказали, де можна вивчати португальську чи порадитися з "Дядьком Гуглом". Або Ви можете побачити рекламу чи то на вулиці чи то в транспорті, чи навіть зайти в перше ж агентство іноземних мов, яке трапиться на очі під час щоденного проходження вулицями міста, їх зараз не так вже і мало, хоча саме португальську можуть запропонувати далеко не всі, або за набагато вищими цінами ніж у нас.
  • Спробувати опанувати португальську мову самостійно. Це звісно найдешевший метод, але водночас проблемний і довготривалий. Чому? Найперше потрібна шалена мотивація або величезне бажання, багато терпіння і готовність вкласти багато зусиль. В пригоді можуть стати знання з якоїсь іншої романської мови, особливо ідеальними будуть знання іспанської мови. Якщо у Вас все це є, то можна починати. Для початку, потрібно знайти літературу з якої можна було б почати. Але не маючи досвіду і не знаючи багатьох нюансів, зробити правильний вибір власне у підборі матеріалу, та методики навчання, без сторонньої допомоги майже не можливо. Неправильний вибір підручника чи методичного матеріалу може призвести до безвиході, коли виникають такі питання, відповідь на які знає лише кваліфікований педагог, а накопичення таких запитань, тільки ще більше заплутуватиме Вас і як наслідок, самонавчання не дасть жодного результату. Тому консультація буде потрібна у будь-якому випадку. Ми надаємо всі види консультацій з португальської мови, можемо підказати, як почати, з чого почати, можемо забезпечити методичним матеріалом і консультувати з незрозумілих питань, як в on-line режимі так і тет-а тет, Ви платите лише за консультації, а навчаєтесь самостійно.

Детальніша інформація курси португальської мови

Про рівні, терміни вивчення та вартість, наразі Ви можете отримати за телефоном або по електронній пошті.

Рекомендуємо