Присяжний переклад на чеську у Львові

Мовний Центр Вишинських "Portuñol" здійснює присяжний переклад документів на чеську мову у Львові присяжним (офіційним, судовим) перекладачем чеської мови.

Потрібно пам'ятати, що документи які видані державними органами України і використовуються для провадження цивільних справ, на основі статті 18 Договору між Чеською республікою та Україною про правову допомогу, не потребують додаткової суперлегалізації, тобто, проставляння на них штампу апостиль. Такі документи можуть подаватися до державних установ Чехії в українському оригіналі з офіційним (присяжним) перекладом на чеську мову або у вигляді посвідченої копії з офіційним (присяжним) перекладом на чеську мову.

Вартість присяжного перекладу на чеську у Львові

  • Стандартні документи видані органами Реєстрації актів цивільного стану (свідоцтва про народження, шлюб, розлучення, смерть тощо) - 580 грн.
  • Дипломи, атестати - 550 грн.
  • Документи видані місцевими органами влади і органами МВС (довідка про несудимість, довідка з місця проживання тощо) - 450 грн.
  • Нестандартні документи (судові рішення, нотаріальні заяви тощо) - від 680 грн.
  • Додатки до дипломів - від 1000 грн.
  • Термін виконання - від 5 робочих днів.

Варто знати

Переклад документу на чеську мову має чинність для подальшого використання в Чеській республіці, якщо він зроблений та посвідчений офіційним судовим (присяжним) перекладачем.

Засвідчення підпису на документах, які призначаються для використання в Чехії, здійснюється за присутності відповідного консульського працівника та відповідно посвідчується консульським відділом посольства або самого Генерального консульства Чеської республіки в Україні. Для посвідчення підпису конкретної особи, обов'язкова особиста присутність особи, підпис якої посвідчується, і дійсний документ, що засвідчує цю особу (дійсний закордонний паспорт і внутрішній паспорт для громадян України).

Легалізація здійснюється тільки після запису (Київ) за тел. 0038 044/2382641 або 2382642, у відповідні робочі години.

Усі операції з легалізації здійснюються відповідно до географічної принадлежності, особи яка подає клопотання до того чи іншого консульського округу у Львові, Києві та Донецьку.

Нотаріально засвідчений переклад на чеську мову

Мовний Центр Вишинських "Portuñol" також здійснює нотаріально засвідчений переклад на чеську мову довідок про несудимість, атестатів, дипломів та свідоцтв, які подаються в Консульство на території Украни.

  • Термін виконання нотаріально засвідченого перекладу на чеську мову: 1-2 робочі дні.
  • Вартість перекладу на чеську мову: 190 грн.

Рекомендуємо