Витребування дублікатів та повторних документів

Отримання дублікатів РАЦС

Ця процедура найчастіше потрібна у випадку втрати або псування оригіналу. Навіть будь-яка зайва печатка на звроті про видачу паспорта чи майнового сертифіката, автоматично робить свідоцтво непридатним для використання закордоном. Окрім того, звичайне ламінування з світлим наміром вберегти документ виданий Відділом державної реєстрації актів цивільного стану якомога довше від пошкоджень, автоматично робить неможливим його подальше апостилювання для використання закордоном. А також, деякі документи, як свідоцтво про шлюб, мають обмежений фактичний термін дії до 6-ти місяців з дати видачі, що є ще однією причиною для отримання повторного свідоцтва про шлюб.

Що таке дублікат РАЦС?

Дублікат — це повторно виданий документ зі всією інформацією яку містить оригінал і з тотожною юридичною силою, що й оригінал, відрізняється тільки датою видачі. Повторні свідоцтва видаються відповідними установами за заявою громадянина на підставі наявного відповідного актового запису. Дублікати свідоцтв оформляються на бланках суворої звітності єдиного державного зразка затвердженого відповідно до вимог чинного законодавства.

Хто видає дублікати РАЦС?

Державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюють відділи районних, міських та міськрайонних управлінь юстиції, виконкомами сільських, селищних і міських рад. Рестрацію українців закордоном проводять консульські установами нашої країни. Зауважимо, що повторні свідоцтва видані не РАЦСами в подальшому створюють труднощі або навіть неможливість проставлення апостиля. Тому, завжди варто брати, чи то повторне свідоцтво про народження, повторне свідоцтво про шлюб, повторне свідоцтво про розірвання шлюбу, повторне свідоцтво про зміну імені, повторне свідоцтв про смерть, витяги з державного реєстру актів цивільного стану на рівні не нижче районного чи міського відділу ДРАЦС.

Іноді отримати дублікат стає отримати не так і просто. Особливо для занятої людини або тих, хто перебуває поза межами свого міста чи нашої країни. Щоб вирішити це питання, кількома хвилинами тут не обійтися. Для тих, хто не в змозі, або не має бажання витрачати свій дорогоцінний час чи завдавати клопоту своїм рідним, ми пройдемо всі потрібні процедури отримання (витребування) дубліката документу в будь-якій області.

Мовний Центр Вишинських "Portuñol" здійснює витребування дублікатів та повторних документів у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, інших містах та областях України. Також проставляємо печатки обласних управлінь юстиції для подальшої консульської легалізаці.

Вартість витребування дублікатів РАЦС:

  • Свідоцтва: 600 грн.
  • Витяги: 700 грн.
  • Тривалість: 1-3 р.д.

Апостилювання дублікатів РАЦС:

  • Вартість апостиля: 190 грн.
  • Тривалість: 2-3 р.д.
  • Вартість термінового апостиля: 250 грн.
  • Тривалість: 1-2 р.д.

Зауважимо, що особиста присутність чи будь-яка інша участь у процесі отримання (витребування) та легалізації документів виданих органами РАЦС не потрібна. При бажанні готовий документ може бути доставленим за вказаною адресою.

Рекомендуємо